KONST / Litografier / Färglitografi 8805167
nr 880 5167
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Färglitografi, Jonas Nilsson, "!Strandskator", EA (konstnärens exemplar), signerad, -91, motivet: 43x58
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:29:12
100 kr
200 kr
250 kr